Mobilny Serwis Maszyn Budowlanych W Gorzowie To Wizytówka MCS

Mobilny serwis maszyn budowlanych to wizytówka MCS Serwis i Naprawa Maszyn.

Jako jedni z niewielu na rynku Gorzowa Wielkopolskiego, ale także na terenie całego powiatu gorzowskiego czy północnej części województwa Lubuskiego – świadczymy usługi nazywane przez wielu MOBILNY SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH.

Pewnie nie raz słyszeliśmy nie nieuczciwych „fachowcach”, którzy podczas diagnozy naszej maszyny – wymyślali defekty i sypali nimi – dosłownie z rękawa.

Aktualnie nasza oferta – to kolejny ukłon w stronę klienta. Mobilny serwis maszyn budowlanych, drogowych, tartacznych czy też leśnych – umożliwia pełną kontrolę jej właściciela (przedsiębiorcy) nad całym procesem naprawy. Obecność właściciela pojazdu – maszyny, podczas diagnozowania komputerowego maszyny, czy diagnozowania uszkodzenia i naprawy zepsutych elementów – gwarantuje rzetelny serwis maszyn i uczciwą wycenę. Ponadto właściciel ma rozwiązany problem z transportem – często gabarytowej maszyny budowlanej, leśnej, rolnej czy tartacznej. Często są to maszyny nie poręczne w transporcie – wymagające masę ludzi niezbędnych do jej demontażu, transportu, dostarczeniu do serwisu – tam wyładunku, i cały proces z powrotem. A w tej sytuacji MCS Serwis i Naprawa Maszyn Budowlanych, Rolniczych, Leśnych a także Drogowych oferuje przyjazd naszego pojazdu – mobilnego warsztatu – diagnozę organoleptyczną oraz diagnostykę komputerową maszyny, i oczywiście – wykonaniu napraw (jakie są w ogóle możliwe – a pisaliśmy o nich w innych naszych artykułach).

Takie działania rozwiązują naprawdę często spotykane przez nas problemy. Maszyna rolnicza, budowlana czy leśna (najczęściej jednak koparki i koparko – ładowarki) pracuje w „głębokim” terenie, z daleka od Gorzowa Wielkopolskiego – a nawet często daleko od jakiegokolwiek obiektu miejskiego – i nagle ulega awarii. Maszyna budowlana czy inna z wyżej wspomnianych, przestaje prawidłowo funkcjonować, po prostu jest zepsuta. Są Państwo ze swoim problemem dosłownie i w przenośni „w polu”. Pojawia się pytanie, jak przetransportować maszynę np.: koparkę, gdzie ją transportować i czy warto to robić. Wtedy pojawiamy się my MCS SERWIS i NAPRAWA MASZYN. Klient w takiej sytuacji – wykonuje jeden telefon, używa telefonu i mobilnie wzywa mobilny serwis, czy jak to mawiają serwis/warsztat kółkach a także mobilny warsztat naprawy maszyn. Jedziemy do Państwa w pełni wyposażeni w niezbędne i profesjonalne urządzenia, by już na miejscu naprawić maszynę bądź  ją serwisować – ale także i wykluczyć potrzebę wzywania ciężkiego transportu.

Jak wspominaliśmy wcześniej – oferujemy  w tym zakresie wykonanie diagnostyki komputerowej maszyn budowlanych, naprawy elektryczne maszyn, usuwanie usterek hydraulicznych oraz drobnych usterek mechanicznych. Realizujemy także wymiany oleju, filtrów, pasków, kalibracje czy adaptacje maszyny. Proponujemy też wytaczanie otworów, napawanie, spawanie maszyn elektrodą, metodą TIG oraz metodą MAG. Nawet naprawa czy serwis usterek hydrauliki siłowej nie jest dla nas problemem, ponieważ ściśle współpracujemy w tym zakresie z Hansa Flex. Dodatkowo dojedziemy praktycznie w każde wskazane przez klienta miejsce.

Wasza maszyna budowlana czy leśna, lub drogowa a także rolna – jest bezpieczna w naszych rękach. Na to wskazują liczne realizacje, przez nas wykonane i częściowo obfotografowane.

Proponujemy dlatego by zaoszczędzili Państwo sobie stresu, czasu i wydatków i kontaktowali się z nami gdy tylko maszyna przestanie działać. Uzyskacie pomoc serwisową – techniczno mechaniczną  – pod numerem telefonu 880 622 542. Państwo dzwonią a Mobilny serwis maszyn budowlanych jest już w drodze do maszyny.

Mobilny serwis maszyn budowlanych to „biały kruk” w regionie Gorzowa Wielkopolskiego.!
Ale MCS Serwis i Naprawa Maszyn oferuje go Państwu w standardowej ofercie.