O Nas

MCS Machinery Construction Service

Firma MCS Machinery Construction Service funkcjonuje na rynku Gorzowa Wielkopolskiego od ponad 15 lat. Od początku swojego istnienia profesjonalnie rozwiązywaliśmy problemy związane z maszynami.

Jesteśmy specjalistami w zakresie napraw maszyn budowlanych, drogowych i leśnych. Ponadto rozszerzyliśmy swój wachlarz usług o szeroko rozumianą obróbkę metali. Spawamy, toczymy i frezujemy w takich materiałach jak stal, stal nierdzewna i co najważniejsze jako jedni z niewielu na lokalnym rynku spawamy aluminium.

Naszym znakiem firmowym jest fachowa i rzetelna opieka nad Klientem na każdym etapie realizacji zlecenia. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, odpowiedzialnie i z należytą uwagą.

Działamy prężnie na terenie województwa Lubuskiego i województw ościennych. Podejmujemy również zlecenia od klientów zagranicznych takich jak m.in. Niemcy. Ponadto umożliwiamy wykonanie usług napraw u klienta.

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych – o czym możecie dowidzieć się z naszych REFERENCJI. Jesteśmy w ciągłej współpracy z największymi przedsiębiorcami z całej Polski.

Prosimy aby zwrócili Państwo uwagę na fakt szerokiego wachlarza usług – a mimo to jednego dostawcę!

Zostawcie nam swój problem a my znajdziemy rozwiązanie!

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

BEZPIECZEŃSTWO

Jest to najważniejsza z naszych głównych wartości. Bezpieczeństwo jest priorytetem podczas codziennej pracy.

PROFESJONALIZM

Jesteśmy znani z fachowego podejścia do problemów oraz rzetelnej opieki nad klientem.

ROZWÓJ

Nieustannie się rozwijamy, niestrudzenie szukamy nowych perspektyw na poszerzanie naszej oferty.

ZASADY KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG