Archiwa: Testimonials

Wojciech H.

Super serwis, super obsługa, super profesjonalizm. Nic więcej nie można powiedzieć. Jeszcze raz wielkie dzięki za trud i pomoc – Od całej ekipy OSP GRALEWO.

Dariusz Nowicki

Super. Na tle innych „firm” w Gorzowie to niebo a ziemia. Wykonanie jak i doradztwo. Zwłaszcza przy tak nietypowej maszynie jak moja.

Rafał Ślek

Remontowałem w MCS maszynę tartaczną – cena usługi dość wysoka – jednak jest w tym także mój udział bo maszyna to trochę wynalazek. W każdym razie naprawa super. Znają się na rzeczy. Słyszałem o nich różne opinie – sam sprawdziłem, przekonałem się i jestem zadowolony że tam trafiłem. U kilku konkurencji odesłali mnie z maszyną. […]

Piotrek K.

MCS to firma godna uwagi. Jak do tej pory mnie nie zawiedli. Czasem w szczycie budowlanym i spływu masy zepsutych maszyn mają napięty kalendarz i zdarzają się opóźnienia. Ale tak bez zastrzeżeń.

Michał Machoń

Korzystam z usług MCS Serwis Maszyn od kilku lat. Jak na razie bez zastrzeżeń. Maszyny naprawione w czasie, ceny ok. Polecam Czasem ceny podzespołów kupowane na zewnątrz firmy są wyższe niż w sieci – ale za to nie musimy sami ich szukać, ani kłopotać ich odbiorem i dostarczeniem do montażu. Wszystko zależy od dostawców. Jeżeli […]

Piotr Naworski

Serwisowałem 2 maszyny – koparko ładowarki. Ceny przystępne – trochę wydłużył się czas oczekiwania ale bez większych poślizgów. Ogólnie polecam.

Marcin Czykowski

Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Sprawnie szybko i przyjemnie. Ceny również akceptowalne. Także nie mam co się dłużej rozpisywać polecam na 100%.

Kamil Łakowiak

Upłynęło już kilka miesięcy od kiedy współpracuję z MCS i ponownie chcę podziękować za ich ciężką pracę, fachowe doradztwo i pomoc w każdym aspekcie, tym razem zaowocowało ukończeniem zlecenia na czas. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i jak wspominałem, jeśli ktoś będzie mnie pytał o serwis maszyn budowlanych to tylko MCS Serwis Maszyn.

Anna Wanowska

Cieszę się, że mogłam współpracować z MCS Serwis Maszyn. Fachowe doradztwo, wysoka kultura osobista, niespotykana cierpliwość. Jednym słowem – jakość. Znakomita wizytówka Firmy!