marzec 13 2018 0Comment

Przygotowanie Maszyn Budowlanych w MCS Warsztat Naprawy Maszyn

Przygotowanie Maszyn Budowlanych w MCS Warsztat Naprawy Maszyn

 

Przygotowanie Maszyn Budowlanych w MCS Warsztat Naprawy Maszyn

Luty i Marzec – to dwa ostatnie miesiące w których właściciele maszyn budowlanych, maszyn leśnych, maszyn drogowych i maszyn rolniczych powinni podać je serwisowi i przeglądowi.

A najlepszym w tym zakresie w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego jest przygotowanie Maszyn Budowlanych w MCS Warsztat Naprawy Maszyn, ul. Piłkarska 25, 66-400 Gorzów Wlkp.

 

Dlaczego to ostatni dzwonek?

 

Ponieważ ciężki sprzęt nie powinien zostać wysłany do pracy na pełnych obrotach bez wcześniejszego sprawdzenia jego kondycji oraz bez wcześniejszego wykonania podstawowych czynności serwisowych.

A są to między innymi: wymiana płynów eksploatacyjnych, przegląd układów hydraulicznych, smarowanie elementów, przegląd ogumienia, zabezpieczenie sworzni, przegląd spawów na maszynie, kontrolę pracy silnika, przegląd ostrości zębów łyżek oraz przeglądu układów elektrycznych.

 

Jak wiadomo w Polsce ostatnie zimy są dość łagodne, ale wielu przedsiębiorców w tym okresie odstawia swoje maszyny na plac gdzie czekają one na kolejny sezon.

Dlatego taki serwis czy przegląd maszyny pozwoli zminimalizować ryzyko poważnych awarii.

Dlaczego wysłać swoje maszyny na tytułowe Przygotowanie Maszyn Budowlanych w MCS Warsztat Naprawy Maszyn?

Ponieważ nasza firma posiada w tym zakresie już prawie 20 letnie doświadczenie. Zajmujemy się wszelkimi maszynami, uwzględniając koparki, koparko ładowarki, dźwigi, podnośniki, spycharki, ciągniki rolnicze i ciągniki zrywkowe, mini koparki i całą masę innych maszyn. 

To samo tyczy się doświadczenia w zakresie marek tych maszyn – obsługujemy najczęściej takie marki jak CAT, Volvo, Komatsu, Atlas, Doosan, Case, Bobcat, Terex oraz JCB.

Prowadzimy zarówno podstawowe przeglądy maszyn budowlanych jak i ich naprawy.

W tym celu posiadamy wszystkie niezbędne do tego stanowiska jak i zaplecze części zamiennych.

 

Warto również zwrócić uwagę iż świadczymy pełne usługi z zakresu obróbki mechanicznej jak i spawania.

W naszym zakładzie znajduje się również w pełni wyposażone i obsługiwane przez specjalistę – stanowisko Hydrauliki Siłowej Maszyn.

Ponadto gdyby któraś z maszyn naszych klientów zepsuła się w terenie, na drodze czy w innym miejscy – jesteśmy w stanie działać również i tam.
Posiadamy swój własny serwis mobilny, który dojedzie do klienta i naprawę wykona poza serwisem. A jeżeli będzie to niemożliwe to zorganizujemy odpowiedni i niezbędny transport.

 

Dlatego obecny miesiąc jest tak zwanym ostatnim dzwonkiem na przygotowanie maszyn do pracy na pełnych obrotach.

W każdym momencie macie Państwo możliwość sprawdzić nas osobiście – poprzez wizytę w naszym warsztacie, sprawdzenie naszych opinii, przegląd ostatnich realizacji oraz kontakt telefoniczny.

 

 

 

Zapraszamy

Machinery Construction Service 

MCS Warsztat Naprawy Maszyn

ul. Piłkarska 25

66-400 Gorzów Wlkp.

880 622 542