kwiecień 30 2018 0Comment

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Gorzów – rozpoczynamy majówkę 2018

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Gorzów – rozpoczynamy majówkę 2018

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Gorzów – rozpoczynamy majówkę 2018

Czy nie pisaliśmy już że Machinery Construction Service – MCS Serwis i Warsztat Naprawy Maszyn Budowlanych z Gorzowa Wielkopolskiego w województwie Lubuskim – to najlepsze miejsce dla waszych maszyn?

 

Pewnie że pisaliśmy – bo tak właśnie jest.

Od wczoraj – od meczu pomiędzy Stal Gorzów a Unia Tarnów – dodatkowo szczęśliwie dla nas wygranego – możecie znaleźć nas właśnie na tym stadionie. Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim.

 

W przerwach między biegami meczu, o nawierzchnię toru dba jedna z maszyn, która korzysta z naszych usług – i dlatego też znajdziecie na niej FLAGI z naszym logo.

Dokładamy nawiększych starań aby maszyny wyjeżdzające z naszego serwisu były przygotowane do pracy nie w 100% ale w 150%.

Tak by w np. maszyny odpowiadające za konserwację nawierzchni toru  stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzowie – nigdy nie zawiodły i zawsze były sprawne.

 

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Gorzów – rozpoczynamy majówkę 2018… No właśnie już rozpoczeliśmy wraz z kolejnymi klientami – którzy powierzyli nam swoje maszyny.

W ostatnich dniach Gorzów zalewają inwestycje budowlane – a my staniemy na głowie aby zapewnić Państwu pełną sprawność maszyn, które będą te inwestycje wykonywać.

 

A żeby to udowodnić – przygotowaliśmy kolejny film – który w skrócie ukazuje zakres naszych ostatnich zleceń.

W ostatnich dniach trafiło do nas kilka koparko-ładowarek, koparek, HDS-ów, ciągników i wózków widłowych.

Profesjonalnie zajmiemy się zarówno maszynami dużymi jak i tymi mniejszymi jak wspomniane powyżej wózki widłowe.

 

Okres majówki dla regionu Województwa Lubuskiego będzie bardzo ważnym momentem – bo jak już wspominaliśmy wiele inwestycji zarówno drogowych jak i budowlanych rozpoczyna swoje prace.

Dlatego zachęcamy was serdecznie do zapoznania się z naszą stroną, ofertą oraz kanałami społecznosciowymi – Facebook, Instagram, Youtube, Google+ i wiele innych. Linki do nich znajdziecie w poprzednich wpisach lub w górnym, prawym rogu tej strony. Lub tutaj REALIZACJE

Na naszych kanałach dostępna jest cała gama relacji foto-video z prowadzonych przez MCS prac.

 

 

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Gorzów – rozpoczynamy majówkę 2018

Dlatego wy szykujcie grille, wstawcie do nas swoje maszyny i cieszcie się zarówno z pięknej pogody jak i profesjonalnej opieki naszego warsztatu nad waszymi maszynami.

GWARANTUJEMY 100% SATYSFAKCJI !

ul. Piłkarska 25, 

66-400 Gorzów Wielkopolski

Województwo Lubuskie

880 622 542