październik 20 2017 0Comment

Nasza Nowa Lokalizacja

Nasza Nowa Lokalizacja

Chcielibyśmy was poinformować że nareszcie oficjalnie możemy się pochwalić naszą nową lokalizacją.

WARSZTAT MCS SERWIS ZNAJDUJE SIĘ AKTUALNIE NA ULICY PIŁKARSKIEJ 25, 66-400 Gorzów Wlkp – to  WŁAŚNIE JEST NASZA NOWA LOKALIZACJA

 

Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji znajdziecie w zakładce KONTAKT.

Cała trasa do naszej firmy jest także oznaczona banerami reklamowymi – a znajdziecie je już od samego wjazdu na plac.
Dodatkowo w celu lepszej nawigacji banery kierunkowe będą ustawione co kawałek tak by Państwo bez problemu trafili do nas ze swoimi maszynami budowlanymi.

Całość przedsięwzięcia pociągnęła za sobą małe przestoje w wykonywaniu usług serwisu i naprawy maszyn. Jednakże dziś ruszyliśmy znowu pełną parą. Dlatego serdecznie zapraszamy was na nasze nowe miejsce, do naszego nowego warsztatu.

Staramy się aby usługi realizowane dla naszych klientów były realizowane na najwyższym poziomie.

Dlatego też dodatkowe informacje o naszych działaniach związanych z naszą nową lokalizacją znajdziecie zarówno w naszej wizytówce google, na mapach google, naszym fanpage na facebook, a także w zwykłej wyszukiwarce. Wystarczy wpisać MCS SERWIS MASZYN i po kilku sekundach macie Państwo pełną informację.

Chcielibyśmy również przypomnieć o fakcie że Nasza Nowa Lokalizacja to większa płynność prac w naszym serwisie maszyn, to dogodny parking maszyn.

Nasza nowa lokalizacja  jest tożsama z nowym ulepszonym stanowiskiem hydrauliki siłowej, to również możliwość realizacji większej ilości zleceń. A wszystko to by nasz klient czuł się obsłużony na najwyższym poziomie.

Gdyby jednak nie udało się Państwu do nas dojechać z różnych przyczyn, proszę pamiętać o naszym mobilnym serwisie – który dojedzie na wskazane przez Państwa miejsce i zrealizuje takie usługi jak zostały opisane w tym artykule.

Jednocześnie informujemy iż w nowej lokalizacji będzie działał jeszcze lepiej nasz sklep części eksploatacyjnych i zamiennych. To kolejny element stworzony by zapewnić najwyższy komfort klienta – tak że usługa i wszelkie potrzebne do jej realizacji składowe są w jednym miejscu.

Biorąc pod uwagę powyższe serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony i kontaktowania się z nami pod numerem telefonu 880 622 542.

Poniżej kilka wskazówek w formie prezentacji fotograficznej.