styczeń 18 2018 0Comment

Przygotowanie Maszyn Budowlanych Do Sezonu w MCS Serwis Maszyn

Przygotowanie Maszyn Budowlanych Do Sezonu w MCS Serwis Maszyn

Przygotowanie Maszyn Budowlanych Do Sezonu w MCS Serwis Maszyn

Przygotowanie Maszyn Budowlanych Do Sezonu w MCS Serwis Maszyn to temat nawiązujący do przygotowania maszyn budowlanych, maszyn drogowych, maszyn rolniczych, maszyn leśnych czy maszyn tartacznych do sezonu.

Jak już pisaliśmy w poprzednich postach zarówno na naszej stronie jak i na fanpage-u Facebook – temat przeglądu maszyny i przygotowania jej na nowy rok jest niezwykle istotny.

Koparki, koparko-ładowarki, dźwigi, podnośniki, ciągniki, spychy i tym podobne maszyny to sprzęt, który zwyczajowo w okresie zimowym  kończy swoją pracę i rozpoczyna ją na nowo w sezonie wczesno wiosennym (oczywiście zima 2017-2018 w Gorzowie Wielkopolskim jest wyjątkiem od zasady).

Tym bardziej maszyny które nie miały przerwy po sezonie roboczym w 2017 roku winny zostać przeglądnięte przez specjalistów a takowymi w 100% jest MACHINERY CONSTRUCTION SERVICE MCS SERWIS I NAPRAWA MASZYN.

Przygotowanie Maszyn Budowlanych Do Sezonu w Machinery Construction Service MCS Serwis i Naprawa Maszyn nie polega tylko i wyłącznie na rzuceniu okiem na maszynę budowlaną. Nad tego typu sprzętem ciężkim trzeba pochylić się na trochę dłużej.

Maszyna ciężko pracująca podlega silnej eksploatacji a co za tym idzie wymaga częstszych przeglądów i serwisów – tak by jej efektywność była na najwyższym poziomie.

Jak wiadomo maszyny te poddawane są często ekstremalnym warunkom podczas prac rozbiórkowych, prac drogowych, prac leśnych czy prac na roli.

Dlatego taki serwis maszyny budowlanej, maszyny drogowej, maszyny rolnej, maszyny leśnej czy maszyny tartacznej powinien być nawykiem jej właściciela.

 

Przygotowanie Maszyn Budowlanych Do Sezonu w MCS Serwis Maszyn polega głównie na (przyjmując podstawową wersję działania) na przeglądzie ogólnym maszyny, wymianie płynów i części eksploatacyjnych jak oleje i filtry, przeglądzie hydrauliki siłowej i uruchomieniu diagnostyki komputerowej.

Jak wiadomo na rynku ciężkich maszyn dostępne są części używane – w pierwszej chwili ich koszt może wydawać się atrakcyjny jednakże w dalszej perspektywie jest to oszczędność pozorna.

Każdy sprzęt prędzej czy później ulegnie awarii. Maszyny budowlane nie są tu żadnym wyjątkiem, tym bardziej, że na co dzień działają w dosyć trudnych warunkach. Niestety wymiana zużytych części wiąże się zawsze z koniecznością poniesienia nakładów finansowych. 

Jednakże korzystanie z tych tańszych rozwiązań niesie za sobą wiele przeciwwskazań takich jak m.in.:

 • brak gwarancji
 • brak pewności konkretnej części i jej wytrzymałości bądź zdolności do dalszej eksploatacji
 • nie właściwa cena w stosunku do jakości

 

Dlatego uprzedzamy iż lepiej jest już skorzystać z nowego sprawdzonego zamiennika niż zakup części używanej.

Warto pamiętać iż zarówno naprawa waszej maszyny, jej przeglądy i serwisy – to inwestycja nie w warsztat to wykonujący a w was samych. Sprawna maszyna, pewna maszyna, bezpieczna maszyna to mniejsze koszta, wyższa jakość i zwiększone bezpieczeństwo.

 

Dlatego w takich kwestiach gdzie zastanawiacie się Państwo czy któraś z waszych koparek, koparko-ładowarek, podnośników, dźwigów, ciągników rolniczych, spychów, równiarek itp. itd. wymaga przeglądu czy naprawy czy prostego serwisu – skontaktujcie się z NAMI a my udzielimy wam pewnej i fachowej porady.

 

Przypominamy iż MCS Serwis i Naprawa Maszyn oferuje takie usługi jak 

 • Naprawy, przeglądy i serwisy maszyn budowlanych, maszyn leśnych, maszyn drogowych, maszyn rolnych i maszyn tartacznych, dźwigów lub też podnośników
 • Sprzedaż części do maszyn ciężkich
 • Hydraulika Siłowa
 • Zakuwanie węży
 • Diagnostyka Komputerowa Maszyn
 • Mobilny Serwis Maszyn z dojazdem do klienta
 • Obróbka i skrawanie metali – toczenie, frezowanie, wytaczanie i cięcie
 • Spawanie metali

A to wszystko w najwyższej jakości i przystępnej cenie – więcej znajdziecie w zakładce Oferta

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego

tel. 880 622 542

ul. Piłkarska 25,

66-400 Gorzów Wielkopolski