marzec 23 2018 0Comment

MCS Warsztat Naprawy Maszyn Gorzów Wlkp. poleca

MCS Warsztat Naprawy Maszyn Gorzów Wlkp. poleca

MCS Warsztat Naprawy Maszyn Gorzów Wlkp. poleca

 

MCS Warsztat Naprawy Maszyn Gorzów Wlkp. poleca udział w tegorocznych targach maszyn budowlanych – o których pisaliśmy TUTAJ.

Ponadto jedną z ważniejszych imprez z zakresu maszyn budowlanych, maszyn drogowych, maszyn leśnych, dźwigów i ogólnie maszyn ciężkich – są Targi Bauma CTT Russia 2018.

 

Dlaczego warto w tam być?

Ponieważ według kilku Europejskich Agencji rynek Rosyjski zaczyna być pionierem w zakresie sprzedaży maszyn ciężkich.

Swoją krajową sprzedaż podnieśli o prawie 50% w stosunku do roku 2016.

 

Dlatego jeżeli ktoś z was lubi wschodnie klimaty – to powinien pojechać do Rosji.

Skoro jest to jedna z ważniejszych imprez roku 2018 – to będą tam najlepsze maszyny i najnowsze propozycje w zakresie ich funkcjonowania.

 

A wiadomym jest że aby sprawnie prowadzić swoją firmę – której fundamentem są maszyny budowlane czy inny ciężki sprzęt – trzeba śledzić trendy tej branży!

 

Nowinki, nowe technologie, nowe rozwiązania, nowe maszyny, nowe wyposażenie jak i doposażenie, promocje producentów, nowe elementy maszyn – to wszystko ma ogromne znaczenie.

 

Dlatego MCS Warsztat Naprawy Maszyn Gorzów Wlkp. poleca udział w takich targach maszyn budowlanych – zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Swój udział w targach bauma CTT Russia zarezerwowało już wiele firm. W zakresie maszyn z branży sprzętu do podnoszenia różnych ładunków – będą takie firmy jak Chaika, Fassi, Haulotte, Hyva, Kudesnik, Magni i Manitou.

Na wydarzeniu tym nie zabraknie również maszyn budowlanych, które zaprezentuje: Daimler, Kamag, Kamaz, Nicolas, Scheuerle czy Kögel, Terex oraz wiele innych.

Natomiast rozwiązania do budowy dróg pokażą: Ammann, KEMZ , Wirtgen czy Zavod Dorojnih Mashin.

Po raz pierwszy w historii targów CTT podczas tegorocznej edycji zostanie wyodrębniony specjalny plac pokazowy o powierzchni 3000 m², na którym producenci będą mogli zaprezentować swoje maszyny w akcji.

MCS Warsztat Naprawy Maszyn Gorzów Wlkp. poleca przeglądanie zarówno udział w takich akcjach jak i śledzenie aktualności w tej branży.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnościami.

Zespół MCS Machinery Construction Service

Warsztat Naprawy Maszyn Budowlanych

ul. Piłkarska 25, 66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 880 622 542