Co W Trawie Piszczy – Czyli MCS Serwis i Naprawa Maszyn Na Rynku Gorzowa i Okolic

Co W Trawie Piszczy – Czyli MCS Serwis i Naprawa Maszyn Na Rynku Gorzowa i Okolic to temat naszych dzisiejszych rozważań.

W pierwszym rzędzie chcielibyśmy omówić sposób w jaki możecie nas znaleźć, gdzie nas szukać zarówno sieciowo jak i fizycznie w Gorzowie.
Firma MCS Machine Construction Service, Serwis i Naprawa Maszyn – istnieje (jak już wspominaliśmy) na rynku od ponad 15 lat.

Od samego początku funkcjonujemy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego jak i całego województwa Lubuskiego. Faktem jest że ze względu na wiele czynników, naprawialiśmy maszyny budowlane bez większego rozgłosu. Przyszedł dzień w którym stwierdziliśmy że postęp technologiczny dotyka także nas i trzeba pokazać się w sieci. Stąd jesteśmy własnie w tym miejscu…

Mając na uwadze dobro klienta, a w MCS Serwis i Naprawa Maszyn Budowlanych jest ono najwyższym dobrem – weszliśmy w sieć z pełnym rozmachem. Tak by klient miał o nas pełną informację, by wiedział gdzie przyjmujemy, w jakich godzinach pracujemy, jakie maszyny budowlane naprawiamy.

Czy maszyny leśne, maszyny drogowe, maszyny tartaczne oraz inne maszyny przemysłowe również leżą w kompetencji naszych działań. Teraz odpowiadamy TAK. Naprawiamy większość maszyn – również tych nazywanych potocznie wynalazkami. Jednakże żeby w pełni się wypowiedzieć w tym zakresie wymagamy oględzin konkretnej maszyny – wtedy dopiero będziemy mogli udzielić pełnej w 100% informacji serwisowej.

W głównej mierze naprawiamy maszyny takich producentów jak JCB, CAT, ATLAS, BOBCAT, KUBOTA czy VOLVO. Oczywiście jest wiele innych marek ale nie sposób je tutaj wypisać.

Czy swoją pracę wykonujemy dobrze? Jasne że tak – MCS Serwis i Naprawa Maszyn tylko na najwyższym poziomie, a świadczą o tym opinie naszych klientów dostępne w jednej z naszych zakładek.
Dodatkowo wykonujemy również takie usługi jak: spawanie, spawanie aluminium, spawanie stali nierdzewnej, toczenie, frezowanie, wytaczanie otworów, diagnostyka komputerowa maszyn a także jako nieliczni NAPRAWA HYDRAULIKI SIŁOWEJ.

Dlatego gdyby zdecydowali się dołączyć Państwo do grupy klientów zadowolonych z napraw maszyn budowlanych, leśnych, drogowych czy też tartacznych zapraszamy do naszego warsztatu (KONTAKT) bądź kontakt pod numerem telefonu 880 622 542.

 

Kolejnym elementem piszczenia w trawie jest pojawiające się ostatnio pytanie – co wpisać w wyszukiwarce aby nas znaleźć.

Podpowiadamy – widniejemy w sieci pod takimi frazami/tagami jak serwis maszyn budowlanych gorzów, serwis maszyn gorzów, serwis i naprawa maszyn gorzów, naprawa maszyn budowlanych gorzów, spawanie gorzów, toczenie gorzów, frezowanie gorzów, usługi mobilne gorzów, serwis mobilny gorzów, diagnostyka komputerowa maszyn budowlanych gorzów, MCS Serwis maszyn gorzów, MCS gorzów, obróbka metali gorzów, skrawanie metali gorzów, obróbka i skrawanie gorzów, mobilny serwis maszyn gorzów oraz wiele innych. Wpisując powyższe frazy powinni Państwo bez większych problemów nas namierzyć.

Dodatkowo zaznaczamy iż widniejemy również w Google Firma i Google Mapy co umożliwi Państwu namierzenie nas już z 1 strony przeglądarki, a także wyznaczenie trasy bezpośrednio do warsztatu naprawy maszyn.

Pragniemy również poinformować Państwa – iż w najbliższych dniach ulegnie zmiana naszej lokalizacji w Gorzowie Wielkopolskim. Będziemy przenosić nasz warsztat w inne, lepsze i dogodniejsze dojazdowo dla Państwa miejsce. Proszę śledzić naszą stronę oraz fanpage – pełna informacja wkrótce.

Oprócz wspomnianych powyżej dodatków do strony – znajdziecie nas również na Facebook, Twitter, Google+ i wiele innych.
Poniżej najważniejsze linki:

1. www.facebook.com/MCSSerwisMaszyn

2. www.twitter.com/MCSSerwisMaszyn

3. www.plus.google.com/MCSSerwisMaszyn

 

 

 

Najważniejsze w dzisiejszym wpisie to fakt startu akcji promocyjnej MCS Serwis i Naprawa Maszyn. Dla WSZYSTKICH klientów chcących naprawić swoją maszynę budowlaną, maszynę leśną, maszynę drogową czy maszynę tartaczną a także każdą inną, którą będziemy wstanie serwisować  –  przygotowaliśmy rabat na KOSZT usługi.

Rabat polega na 10% upuście na koszt wykonania usługi (*rabat nie dot. cen części kupowanych na zew.)

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy przy kasie wspomnieć iż chcecie Państwo skorzystać z tego rabatu podanego na na stronie www lub fanpage.
A to już wystarczy by cieszyć się zarówno profesjonalną obsługą, naprawą maszyny jak i świetną ceną.

 

 

Chcielibyśmy byśmy również podziękować swoim obecnym jak i przyszłym klientom. A to dlatego iż dzięki wam, i waszym opiniom widniejemy wysoko w sieci ale nie tylko. Odkąd zaczęliśmy działać w sieci, pobiliśmy niejedną konkurencyjną firmę.

I w tym miejscu chcielibyśmy was przestrzec przed możliwymi  nieuczciwymi działaniami – ponieważ dochodzą nas słuchy od klientów iż któraś z konkurencyjnych firm wykonuje usługi poniżej KOSZTÓW.

A co za tym idzie mamy przesłanki że usługi mogą być wykonane nierzetelnie, nieprofesjonalnie, bądź z naprawdę słabych materiałów czy podzespołów.  Skutkować to może poważniejszymi awariami i ogromnymi kosztami.

Dlatego warto sprawdzić wcześniej kto serwisować będzie dla was maszynę, jakich użyje części, jakie ma doświadczenie, jakie posiada zaplecze technologiczne i kadrowe.

My jako MCS zapewniamy że nie będziecie Państwo zawiedzeni. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Przywieźcie do nas swoją maszynę budowlaną lub zadzwońcie do nas na 880 622 542 a my przyjedziemy do WAS.