luty 12 2018 0Comment
Promocja w MCS Warsztat naprawy Maszyn

Promocja w MCS Warsztat Naprawy Maszyn

Promocja w MCS Warsztat Naprawy Maszyn

Promocja w MCS Warsztat Naprawy Maszyn

Szanowni Państwo !

Tylko w naszym warsztacie naprawy maszyn budowlanych możecie skorzystać z oferty, z która najprawdopodobniej nie spotkacie się nigdzie indziej !

Teraz gdy skorzystacie z naszych usług – i postanowicie odstawić do nas swoją maszynę celem wykonania w niej remontu, mamy przygotowany dla Państwa prezent od firmy pod nazwą Promocja w MCS Warsztat Naprawy Maszyn.

Może to być koparka, koparko ładowarka, spycharka, harwester lub inne….

Mogą to być również maszyny różnych marek jak Komatsu, JCB, CAT, ATLAS, VOLVO, BOBCAT, DOOSAN itd.

 

Jest to wysokiej klasy odzież robocza dla operatora maszyny!

Oczywiście wysoka klasa nie bierze się  znikąd .

Odzież wykonana jest z odpowiedniego materiału (niepalnego) o wysokiej gramaturze, zabezpieczającej operatora nawet przed odpryskami spawarki!
Dodatkowo ubranie zostało wykonane w standardzie podwójnego szwu!

Dlatego nie ma co zwlekać z i tak nie ubłaganym remontem i skorzystać z naszej oferty – a to ubranie otrzymają Państwo za 1 zł! Gdzie cena rynkowa jest dużo dużo większa !

 

Promocja w MCS Warsztat naprawy Maszyn

 

Ponadto specjalnie dla was ulepszyliśmy sposób komunikowania się z naszą firmą.

 

A więc Promocja w MCS Warsztat Naprawy Maszyn nie polega tylko na gratisach dla naszych klientów – aczkolwiek są one bardzo istotne.

Promocja w MCS Warsztat Naprawy Maszyn – MACHINERY CONSTRUCTION SERVICE SP. Z O.O. polega na zwiększeniu naszej dostępności dla klientów nowych i obecnych.

Aktualnie rozwijamy takie kanały społecznościowe jak FACEBOOK, INSTAGRAM, LINKEDIN, GOOGLE+, YOUTUBE, GOOGLE MOJA FIRMA oraz wiele wiele innych.

To własnie na tych kanałach możecie śledzić nasze najnowsze realizacje i zlecenia napraw i serwisu maszyn budowlanych, maszyn drogowych, maszyn leśnych, maszyn rolnych i maszyn tartacznych.

Staramy się na bieżąco przekazywać wam aktualności z działań naszej firmy, najnowsze zdjęcia maszyn oraz filmy obrazujące nasze usługi w praktyce.

 

A wszystko po to by nasz klient czuł się u nas wyjątkowo.

Opisane powyżej działania nie są jednak zwieńczeniem naszych działań – ale tylko ich początkiem.

Wraz z prężnym rozwojem MCS Serwis i Naprawa Maszyn – działania na rzecz jeszcze większego zadowolenia klientów będą „chlebem powszednim”.

 

W najbliższym czasie planujemy kilka kolejnych akcji Promocyjnych w MCS Warsztat Naprawy Maszyn budowlanych, rolnych, leśnych, drogowych i tartacznych.

 

A jak się o tym przekonać samodzielnie?
Przyjedźcie i zobaczcie sami – obejrzyjcie nasz warsztat, przejrzyjcie  nasze  >> REALIZACJĘ << , oglądnijcie nasze filmy i przeglądajcie nasze strony !

 

 

 

 

 

KLIKNIJ W PONIŻSZE aby śledzić nas na poszczególnych kanałach !!

a Promocja w MCS Warsztat Naprawy Maszyn nigdy cię nie ominie