MCS Serwis i Naprawa Maszyn Budowlanych – ZMIANA LOKALIZACJI

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Budowlanych – ZMIANA LOKALIZACJI

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Budowlanych – ZMIANA LOKALIZACJI

Chcielibyśmy podzielić się z wami wielkimi zmianami.

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, oraz chęć ciągłego rozwoju naszej firmy – informujemy że nasz warsztat zmienił lokalizację.

Obecnie w Mapach Google oraz wyszukiwarce widniejemy pod adresem Olimpijska 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Jednakże adres ten nie jest do końca prawidłowy. Na chwilę obecną jest to adres wskazany przez Google, w ciągu najbliższych dni, adres ten zostanie ustalony przez nasz Urząd Miasta i będzie to najprawdopodobniej ulica Piłkarska. Natomiast dokładny adres i jego numer udostępnimy jak tylko otrzymamy taką wiadomość.

Zmiana wynikła jak pisaliśmy powyżej z potrzeby realizacji potrzeb naszych klientów jak i rozwoju firmy. Aktualnie nasz warsztat znacznie się powiększył objętościowo, co umożliwi nam większą realizację zleceń. Maszyny tokarskie, maszyny frezarskie, plazma, maszyny wytaczające otwory czy nasze spawarki, a także cała gama innych – mają teraz swoje nowe, większe stanowiska co nie tylko wpłynie na komfort pracy ale także na kolejne podwyższenie jakości świadczonych usług.

Przyjmowane zlecenia będą realizowane szybciej, sprawniej i co najważniejsze będziemy mieli możliwość przyjąć ich więcej. 

Kolejnym atutem jest sama lokalizacja, która umożliwi prostszy transport waszych maszyn do naszej siedziby. Dodatkowo wasz transport będzie miał pełną możliwość swobodnego manewrowania przed naszą halą. A także będzie mógł spokojnie parkować tak by realizować przepisowe przerwy.

W najbliższym czasie warsztat będzie udoskonalany poprzez wyposażanie go w dodatkowe, nowoczesne i profesjonalne maszyny do obróbki i skrawania metali.
Nowością będzie także powiększone i zoptymalizowane stanowisko naprawy hydrauliki siłowej i zakuwania węży.

MCS Serwis i Naprawa Maszyn Budowlanych – ZMIANA LOKALIZACJI polega również na udoskonaleniu obszaru administracyjno-biurowego oraz obszaru naszego sklepu z częściami.

Teraz możemy ugościć Państwa w nowym biurze, tak by wizyta u nas przebiegała bez problemów, na wysokim poziomie profesjonalizmu i tak by chcieli do nas Państwo wrócić.

Teraz bez chwili zastanowienia możemy stwierdzić że obecna lokalizacja jest godną wizytówką firmy MCS Serwis i Naprawa Maszyn.

Dokładne informacje lokalizacji, znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.

Serdecznie zapraszamy  z maszynami budowlanymi, maszynami leśnymi, maszynami drogowymi, maszynami tartacznymi czy maszynami rolnymi, a także z problemami komputerów maszyn czy problemami z kategorii hydrauliki siłowej !- Sprawdźcie nas !

Kolejne dokładniejsze informacje w następnych aktualnościach.