marzec 28 2018 0Comment
maszyny budowlane

Aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów

Aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów

Aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów

 

Już wiosna, za nami pierwsze miesiące nowego roku, coraz bliżej do sezonu prac maszyn  budowlanych (o ile ktoś już go nie rozpoczął).

Dlatego chcielibyśmy przekazać wam Aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów.

Pierwszą z takich Aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów jest informacja o 60 urodzinach koreańskiej firmy BOBCAT.

Firma ta jest składową koreańskiego koncernu ciężkich maszyn – a dokładniej Doosan Group.

Swoje maszyny budowlane, maszyny drogowe i załadowcze produkuje od 1947 roku, a ich produkcje zapoczątkowali w Dakocie Północnej.

Bobcat to firma, która cały czas prowadzi prace i badania nad ciągłym udoskonalaniem swoich kompaktowych maszyn.

Dążą do tego by ich maszyny były jeszcze wydajniejsze, mocniejsze, cichsze oraz spełniały wszystkie normy techniczne.

 

Podsumowując życzymy im dalszych sukcesów  – a użytkowników ich maszyn – zapraszamy do naszego warsztatu naprawy maszyn na wszelkie przeglądy i naprawy!.

 

Kolejny punkt w Aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów to informacja o przejęciu KING AGRO przez jednego z największych producentów maszyn – John Deere.

Obie firmy podpisały porozumienie i teraz Agro King – firma która specjalizuje się w produkcji wyrobów z włókien węglowych przechodzi na ich własność.

Przejęcie rozpoczęło się w roku 2015.

 

Następnym punktem Aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów jest informacja o zyskującym popularność rynku wynajmu maszyn budowlanych.

Już w tym roku w samym Gorzowie – pojawiło się kilku inwestorów, w związku z nadchodzącymi remontami chociażby gorzowskiej estakady jak i ulicy kostrzyńskiej – którzy poszukują ciężkich maszyn.

Jak wiadomo nie wszystkich przedsiębiorców stać na zakup własnej maszyny – dlatego decydują się je wynająć.

Wielce istotnym jest również fakt iż dla wykonawców z Warszawy nie zawsze opłacalne jest dostarczanie na teren budowy – swoich maszyn.

Ponadto ich podwykonawcy również nie zawsze są w posiadaniu wszystkich niezbędnych dla inwestycji koparek, koparko ładowarek, spycharek, równiarek itd.

 

Dlatego jeżeli ktoś ma za dużo wolnych finansów – może spróbować zakupić maszyny pod wynajem. Inwestycja wg. ekspertów zwróci się w ciągu kilku lat.

 

Więcej aktualności świata maszyn budowlanych od MCS Gorzów – już wkrótce.

Dlatego zachęcamy was do śledzenia naszej strony internetowej jak i naszych kanałów społecznościowych na których znajdziecie chociażby najbardziej aktualne zdjęcia z wykonywanej przez nas pracy.

 

Zapraszamy

www.mcsserwismaszyn.pl

www.facebook.pl/mcsserwismaszyn

www.instagram.com/mcsserwismaszyn

Nasze realizacjeKLIKNIJ TU

Jak do nas trafić – KLIKNIJ TU lub TU